Noc Muzeów w Osadzie Łowców Fok

Kolejne wydarzenie z cyklu ?Noc Muzeów? w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie już za nami. Nasza placówka w dniu 21 maja gościła mieszkańców z Wiejskich Klubów Kultury wsi Osłonina i Błądzikowa. Wieczór zaszczycił swoją obecnością Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Spotkanie w Osadzie rozpoczęła Pani Danuta Król z Muzeum Archeologicznego w Gdańsku, interesującą prelekcją na temat starożytnych grobów leżących na terenie Ziemi Puckiej. Kolejny odczyt przygotował pracownik OKSiT w Gminie Puck Pan Piotr Rumanowski a dotyczył historii obrazów sakralnych w czasach nowożytnych. Na prośbę zgromadzonych Pan Wójt Gminy opowiedział wrażenia z swoich podróży po Stanach Zjednoczonych.

Dziękujemy wszystkim miłym gościom i zapraszamy na kolejne wydarzenia do Osady Łowców Fok w Rzucewie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6288327868814662673]

Kopia_zapasowa_NOC_IIThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content