Noc Muzeów w Osadzie Łowców Fok

Kolejne wydarzenie z cyklu ?Noc Muzeów? w Osadzie Łowców Fok w Rzucewie już za nami. Nasza placówka w dniu 21 maja gościła mieszkańców z Wiejskich Klubów Kultury wsi Osłonina i Błądzikowa. Wieczór zaszczycił swoją obecnością Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk.

Spotkanie w Osadzie rozpoczęła Pani Danuta Król z Muzeum Archeologicznego w Gdańsku, interesującą prelekcją na temat starożytnych grobów leżących na terenie Ziemi Puckiej. Kolejny odczyt przygotował pracownik OKSiT w Gminie Puck Pan Piotr Rumanowski a dotyczył historii obrazów sakralnych w czasach nowożytnych. Na prośbę zgromadzonych Pan Wójt Gminy opowiedział wrażenia z swoich podróży po Stanach Zjednoczonych.

Dziękujemy wszystkim miłym gościom i zapraszamy na kolejne wydarzenia do Osady Łowców Fok w Rzucewie.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6288327868814662673]

Kopia_zapasowa_NOC_IIThe alt text for this image is the same as the title. In most cases, that means that the alt attribute has been automatically provided from the image file name.