Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Obwieszczenie: Budowa oświetlenia i budowa samoczynnej sygnalizacji przejazdowej na przejazdach…

Obwieszczenie: Budowa oświetlenia i budowa samoczynnej sygnalizacji przejazdowej na przejazdach…

Obwieszczenie.WI-X.746.25b.2015.TC

 

ObwieszczenieWI-X.746.26b.2015.TC-z-dnia-19.02

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content