Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Obwieszczenie – Wojewody Pomorskiego w sprawie inwestycji polegającej na budowie skrzyżowania na drodze wojewódzkiej nr 216 (zjazd w Celbowie)

Obwieszczenie – Wojewody Pomorskiego w sprawie inwestycji polegającej na budowie skrzyżowania na drodze wojewódzkiej nr 216 (zjazd w Celbowie)

Obwieszczenie - Wojewody Pomorskiego WI-II.7820.10c.2015.SG_01

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content