Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Odbiory zadań inwestycyjnych w Rekowie Górnym i Swarzewie

Gmina Puck wykonała następujące zadania inwestycyjne:

?Remont nawierzchni drogowej ul. Bursztynowej i Kasztanowej w Rekowie Górnym? obejmował wykonanie nawierzchni bitumicznej drogi dług. ca 556 mb, urządzeń kanalizacji deszczowej oraz zjazdów z kostki brukowej; Wartość zadania: 710 500,- zł brutto;

 ?Remont i przebudowa ul. Polnej w Swarzewie? obejmował wykonanie nawierzchni bitumicznej drogi dług. ca 655 mb wraz ze zjazdami, chodnika, kanalizacji deszczowej, odcinka sieci wodociągowej dług. ca 228 m, przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych, roboty energetyczne ? likwidacja kolizji sieci kablowej i oświetleniowej.

Wartość zadania: 1 231 341,- zł brutto

Wykonawca zdań: Konsorcjum firm Kruszywo Sp. z o. o. i Bituminium Sp. z o. o. ul. Długa 4b, 84-223 Linia.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content