Odeszła Pani Barbara Miłkowska, wieloletnia Dyrektor ZOPO w Gminie Puck

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Barbary Miłkowskiej, która przez 28 lat pełniła funkcję Dyrektora Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Gminie Puck.

Pani Barbara Miłkowska była nie tylko zaangażowanym pracownikiem, ale również człowiekiem pełnym pasji i empatii. Jej mądrość i oddanie pracy na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Zawsze można było na nią liczyć zarówno w kwestiach zawodowych, jak i osobistych. Jej odejście pozostawia ogromną pustkę w naszych sercach i w naszej społeczności. Na zawsze pozostanie w pamięci i wspomnieniach.

W dniach żałoby łączymy się w bólu z Rodziną przekazując wyrazy głębokiego żalu i współczucia z powodu tak wielkiej straty. Niech spoczywa w pokoju.

Wójt Gminy Puck oraz pracownicy Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych w Gminie Puck i Urzędu Gminy Puck.