Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Ogłoszenie – Nabór na wolne stanowiska urzędnicze: Podinspektora ds. Świadczeń Wychowawczych

Ogłoszenie – Nabór na wolne stanowiska urzędnicze: Podinspektora ds. Świadczeń Wychowawczych

NABÓR NA STANOWISKO Podinsp.-świadczenia wychowawcze_01 NABÓR NA STANOWISKO Podinsp.-świadczenia wychowawcze_02 NABÓR NA STANOWISKO Podinsp.-świadczenia wychowawcze_03

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content