Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Ogólnopolski Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich. Liczna reprezentacja Gminy Puck

Ogólnopolski Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich. Liczna reprezentacja Gminy Puck

Ponad 50 kobiet z terenu Ziemi Puckiej reprezentować będzie swoje miejscowości na Ogólnopolskim Zjeździe Kół Gospodyń Wiejskich, który w ten weekend odbywa się w Licheniu. W wydarzeniu uczestniczyć będzie tysiące członkiń KGW z całej Polski.

Ogólnopolski Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich w Licheniu trwać będzie 14 i 15 września. W imprezie udział weźmie kilka tysięcy kobiet z KGW, które będą reprezentowały swoje sołectwa i regiony, a także fundacje i inne organizacje wiejskie. Wydarzenia ma charakter Jarmarku Kulturalnego: pojawią się prezentacje artystyczne, konkursy, a przedstawicielki Kół będą mogły zaprezentować swój dorobek kulturowy. Na scenie odbędzie się także przegląd zespołów folklorystycznych.

Zobacz materiał w kaszuby24.pl

kas00433450384924 kas004251637883420
kas005021172166941

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content