• Gmina
  • Mieszkańcy
  • Ogólnopolski Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich. Liczna reprezentacja Gminy Puck

Ogólnopolski Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich. Liczna reprezentacja Gminy Puck

Ponad 50 kobiet z terenu Ziemi Puckiej reprezentować będzie swoje miejscowości na Ogólnopolskim Zjeździe Kół Gospodyń Wiejskich, który w ten weekend odbywa się w Licheniu. W wydarzeniu uczestniczyć będzie tysiące członkiń KGW z całej Polski.

Ogólnopolski Zjazd Kół Gospodyń Wiejskich w Licheniu trwać będzie 14 i 15 września. W imprezie udział weźmie kilka tysięcy kobiet z KGW, które będą reprezentowały swoje sołectwa i regiony, a także fundacje i inne organizacje wiejskie. Wydarzenia ma charakter Jarmarku Kulturalnego: pojawią się prezentacje artystyczne, konkursy, a przedstawicielki Kół będą mogły zaprezentować swój dorobek kulturowy. Na scenie odbędzie się także przegląd zespołów folklorystycznych.

Zobacz materiał w kaszuby24.pl

kas00433450384924 kas004251637883420
kas005021172166941

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content