Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Opłaty za odprowadzanie ścieków w miejscowościach…

Opłaty za odprowadzanie ścieków w miejscowościach…

skanowanie0009_01


UWAGA!!!


KONTAKT   W   SPRAWIE   
PŁATNOŚCI  ZA  ŚCIEKI

Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.


p. Tomasz  Zieliński   tel.  
58 673 57 12

(możliwość wystawienia faktury na podstawie odczytu wodomierza).

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content