Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Opracowanie diagnozy społecznej oraz potrzeb i wyzwań społecznych.

Opracowanie diagnozy społecznej oraz potrzeb i wyzwań społecznych.

Wójt Gminy Puck zaprasza przedstawicieli lokalnej społeczności (pracodawców, przedstawicieli organizacji pozarządowych)na warsztaty, których celem będzie opracowanie diagnozy społecznej oraz potrzeb i wyzwań społecznych Powiatu Puckiego.

Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej w Urzędzie Gminy Puck 13 czerwca 2019 r. o godz 15.00

Zapraszamy Państwa do współorganizacji procesu, który pozwoli poznać, jakie grupy mieszkańców wymagają wsparcia, jakiej natury są bariery, z którymi się zmagają oraz co społeczność Powiatu może wspólnie zrobić, żeby te bariery przełamywać.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content