• Gmina
  • Mieszkańcy
  • Piknik rodzinny we Władysławowie ? moc atrakcji dla całej rodziny!

Piknik rodzinny we Władysławowie ? moc atrakcji dla całej rodziny!

Już 14 lipca 2019 roku na Placu przy Al. Żeromskiego odbędzie się wakacyjny piknik rodzinny organizowany w ramach ?Kampanii Kolejowe ABC? realizowanej przez Urząd Transportu Kolejowego. Impreza pod hasłem ?Hej przygodo! Odwiedź Peronowo!? to kolejna odsłona kreatywnych weekendów i pomysł na zorganizowanie czasu wolnego dla całych rodzin. Wyjątkowe atrakcje przypomną również o najważniejszych zasadach bezpiecznego podróżowania koleją.

To będzie wyjątkowy dzień pełen zabawy z długą listą rozmaitych atrakcji dla najmłodszych. Dzieci będą miały okazję spotkać we Władysławowie nosorożca Rogatka, bohatera Kampanii Kolejowe ABC. Na gości pikniku czekać będą również: gra terenowa, quizy z nagrodami, koło fortuny, wielkoformatowa gra planszowa czy warsztaty kreatywne. Dodatkową rozrywkę będą stanowiły trampoliny, dmuchańce, skakańce, eurobungee oraz malowanie buziek. Podczas wydarzenia chętni będą mogli uczestniczyć w interaktywnych zajęciach Kampanii Kolejowe ABC, obejrzeć wystawę fotograficzną o rozwoju kolei w Polsce oraz zrobić zdjęcie w specjalnie przygotowanej fotobudce. Piknik rozpocznie się o godzinie 15:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

?Kampania Kolejowe ABC? realizowana przez Urząd Transportu Kolejowego to ogólnopolska kampania informacyjno-edukacyjna, propagująca zasady bezpieczeństwa oraz wartości i wzorce związane z odpowiedzialnym zachowaniem się podczas korzystania z transportu kolejowego. Kampania jest współfinansowana ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020. Szczegółowe informacje dotyczące projektu oraz aktualnych wydarzeń dostępne są na stronie internetowej www.kolejoweabc.pl.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content