Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

PKS: Linia 652, skrócenie kursów

Z dniem 1 października ograniczona zostanie ilość bezpośrednich autobusów do/z Rzucewa na trasie linii 652

Kurs o godzinie 7:05 relacji Karwia – Puck – Rzucewo w dni nauki szkolnej zostanie skrócony, pojedzie tylko do Pucka, gdzie pasażerowie przesiądą się do autobusu linii 650 relacji Jastrzębia Góra – Władysławowo – Rzucewo lub autobusu linii 656 relacji Puck – Rzucewo – Reda.

Powrotny kurs o godzinie 14:19 relacji Rzucewo – Puck – Karwia w dni nauki szkolnej zostanie skrócony i pojedzie od Pucka w dotychczasowej godzinie odjazdu. Dojazd z Rzucewa do Pucka na ewentualną przesiadkę pasażerów zapewni autobus linii 656 w stałym rozkładzie jazdy.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content