Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • Planowane przerwy w dostawie wody w miejscowości Domatowo

Planowane przerwy w dostawie wody w miejscowości Domatowo

Urząd  gminy  Puck Informuje,

Że  dniach: 26 – 30 września 2022r. w  godzinach   1200 – 1400 w  miejscowości: Domatowo

Może nastąpić  przerwa  w  dostawie  wody

Za utrudnienia przepraszamy

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content