Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Plener malarski zorganizowany przez Stowarzyszenie Pasjonatów Malarstwa

Plener malarski zorganizowany przez Stowarzyszenie Pasjonatów Malarstwa

Dnia 24 września bieżącego roku w Swarzewie odbył się plener malarski zorganizowany przez Stowarzyszenie Pasjonatów Malarstwa.Celami pleneru było ukazanie urody Swarzewa i jego promocja, popularyzacja sztuki i kształcenie młodych artystów. Prezes stowarzyszenia Marek Kuchnowski pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom które przyczyniły się do zorganizowania tego spotkania. Szczególne podziękowania kieruje do Dyrektora OKSiT Pana Jana P. Dettlaff.

Na pamiątkę tego wydarzenia Barbara Kuchnowska przekazała swój obraz, wykonany podczas tego pleneru który zawiśnie w Stanicy Wodnej w Swarzewie.

Efekty pracy pozostałych malarzy będzie można podziwiać na przyszłych wernisażach.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content