• Mieszkańcy

Plener malarski zorganizowany przez Stowarzyszenie Pasjonatów Malarstwa

Dnia 24 września bieżącego roku w Swarzewie odbył się plener malarski zorganizowany przez Stowarzyszenie Pasjonatów Malarstwa.Celami pleneru było ukazanie urody Swarzewa i jego promocja, popularyzacja sztuki i kształcenie młodych artystów. Prezes stowarzyszenia Marek Kuchnowski pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom które przyczyniły się do zorganizowania tego spotkania. Szczególne podziękowania kieruje do Dyrektora OKSiT Pana Jana P. Dettlaff.

Na pamiątkę tego wydarzenia Barbara Kuchnowska przekazała swój obraz, wykonany podczas tego pleneru który zawiśnie w Stanicy Wodnej w Swarzewie.

Efekty pracy pozostałych malarzy będzie można podziwiać na przyszłych wernisażach.