Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Po raz kolejny Kaszubski Klub HDK PCK rozdawał jabłka

Dnia 13 listopada br. po raz kolejny Kaszubski Klub HDK PCK rozdawał jabłka. Tym razem dzięki współpracy z wieloma osobami, wolontariuszami prawie 22 tony jabłek rozeszło się w ciągu 1,5 godziny. Jabłka rozdysponowano m.in. do szkół, sołectw i wiejskich klubów kultury. Trafiły do dzieci objętych pomocą świetlicy socjoterapeutycznej i dzieci, które otrzymują pomoc. Owoce trafiły również do mieszkańców, rodzin wielodzietnych i do najbardziej potrzebujących. Jabłuszka pozyskaliśmy dzięki współpracy z Okręgowym odziałem PCK w Gdańsku. Była to nasza kolejna taka akcja, do tej pory na przełomie 2015 roku pozyskaliśmy i obdarowaliśmy około 160 ton jabłek . W imieniu całego zarządu Kaszubskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK z Połchowa DZIĘKUJĘ ZA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ i zapraszam na akcję honorowego oddawania krwi, które odbędzie się w sobotę 14 listopada br. przy klubie w Połchowie pozdrawiam Marcin Sikora prezes klub.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6218561370359790849]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content