Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Pobór krwi w Połchowie – 12.03.2016

?Podaruj nadzieję, podaruj życie, podaruj krew? Kaszubskim Klubem Honorowych Dawców Krwi  PCK  serdecznie zapraszamy dnia 12 marca 2016 (sobota) w godz. 8:30 -12:30 na HONOROWY POBÓR KRWI przy klubie w Połchowie.

Więcej na www.kaszubskiklubhdk.pl

krew 2016rollup

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content