• Edukacja

Podsumowanie programu ?Powszechna nauka pływania 2015?

Dnia 19 stycznia 2016 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie gminnego programu ?Powszechna nauka pływania ? edycja 2015?.
W tej edycji uczestniczyło łącznie 30 uczniów klas V Szkoły Podstawowej z Rekowa Górnego, Celbowa, Połczyna. Podczas realizacji programu zrealizowano 30 godzin na basenie w okresie od lutego do grudnia 2015 r.
Dzisiaj odbył się sprawdzian nabytych umiejętności oraz niektórzy uczestnicy zdali egzamin na kartę pływacką.
Wszystkim uczestnikom programu pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk wręczył okolicznościowe dyplomy, życząc, aby nabyte umiejętności można było wykorzystać do dalszego uprawiania sportów wodnych.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246715974664726001]