Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Podsumowanie programu ?Powszechna nauka pływania 2015?

Podsumowanie programu ?Powszechna nauka pływania 2015?

Dnia 19 stycznia 2016 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie gminnego programu ?Powszechna nauka pływania ? edycja 2015?.
W tej edycji uczestniczyło łącznie 30 uczniów klas V Szkoły Podstawowej z Rekowa Górnego, Celbowa, Połczyna. Podczas realizacji programu zrealizowano 30 godzin na basenie w okresie od lutego do grudnia 2015 r.
Dzisiaj odbył się sprawdzian nabytych umiejętności oraz niektórzy uczestnicy zdali egzamin na kartę pływacką.
Wszystkim uczestnikom programu pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk wręczył okolicznościowe dyplomy, życząc, aby nabyte umiejętności można było wykorzystać do dalszego uprawiania sportów wodnych.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6246715974664726001]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content