• Edukacja

[VIDEO] X edycja gminnego programu "Powszechna nauka pływania"

Dnia 10 stycznia 2014 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie X edycji gminnego programu „Powszechna nauka pływania”- edycja 2013″. Uczestnikami programu byli uczniowie klas V i klas VI zw Szkół Podstawowych w Łebczu i Mieroszynie.
Programem objęto 2 grupy po 15 uczniów każda. Naukę pływania w ilości 30 godzin na basenie prowadziło 2 instruktorów. W dniu dzisiejszym każdy z uczestników programu otrzymał z rąk Wójta Gminy Puck okolicznościowy dyplom, najlepsi w konkursach otrzymali medale, chętni ubiegali się o kartę pływacką.

[shashin type=”photo” id=”4336,4337,4338,4339,4346,4349,4341,4345,4344″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]