Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • [VIDEO] X edycja gminnego programu "Powszechna nauka pływania"

[VIDEO] X edycja gminnego programu "Powszechna nauka pływania"

Dnia 10 stycznia 2014 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie X edycji gminnego programu „Powszechna nauka pływania”- edycja 2013″. Uczestnikami programu byli uczniowie klas V i klas VI zw Szkół Podstawowych w Łebczu i Mieroszynie.
Programem objęto 2 grupy po 15 uczniów każda. Naukę pływania w ilości 30 godzin na basenie prowadziło 2 instruktorów. W dniu dzisiejszym każdy z uczestników programu otrzymał z rąk Wójta Gminy Puck okolicznościowy dyplom, najlepsi w konkursach otrzymali medale, chętni ubiegali się o kartę pływacką.


 [shashin type=”photo” id=”4336,4337,4338,4339,4346,4349,4341,4345,4344″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content