Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
 • Edukacja
 • Podsumowanie XVI gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent….. edycja 2017

Podsumowanie XVI gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent….. edycja 2017

W dniu 20 czerwca 2017 r. w Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się podsumowanie XVI edycji gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum? oraz trzeciej edycji ?Najlepszy Uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej ? – Gminy Puck za rok szkolny 2016 ? 2017.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Puck ? Wójt Gminy Puck ? Tadeusz Puszkarczuk, Przewodnicząca Rady Gminy Puck ? Pani Anna Pomieczyńska, Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Gminy ? Przemysław Grandicki, Dyrektor OKSiT w Gminie Puck ? Jan Dettlaff, Dyrektor i Gł. Księgowa ZOPO w Gminie Puck, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy , Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Pan Tomasz Lewicki oraz nauczyciele i Rodzice wyróżnionych uczniów.

Do konkursu Szkoły wytypowały uczniów, którzy otrzymali wzorową ocenę ze sprawowania, uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole, wykazali bardzo dobrą znajomość języków obcych oraz posiadają znaczące osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, osiągnięcia plastyczne, muzyczne, literackie, sportowe oraz były zaangażowane w pracę wolontariatu, samorządu szkolnego i lokalnego.

Więcej zdjęć na www.kaszuby24.pl

W uznaniu całokształtu osiągnięć nagrody Wójta Gminy Puck otrzymali:
W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

 1. Żelistrzewo ? Stanisław Anisimowicz
 2. Mrzezino ? Paulina Gappa
 3. Starzyno ? Karolina Miotk
 4. Darzlubie ? Karolina Korthals
 5. Gnieżdżewo ? Adam Kohnke
 6. Łebcz ? Martyna Nadolska
 7. Leśniewo ? Nikola Potrykus
 8. Połchowo ? Hanna Klaus
 9. Strzelno ? Bartosz Dettlaff
 10. Rekowo G. ? Zuzanna Krawczyk
 11. Swarzewo ? Kinga Milosch
 12. Połczyno ? Piotr Lesnau
 13. Werblinia ? Izabela Jeka
 14. Mieroszyno ? Wiktoria Oberzig
 15. Celbowo ? Anna Gross

W KATEGORII GIMNAZJUM:

 1. Żelistrzewo
 • Daria Nadrowska
 • Martyna Klaus
 • Weronika Borowicka
 1. Mrzezino
 • Nikola Samp
 • Lucyna Hinc
 • Nikola Lezner
 1. Starzyno
 • Oliwia Klebba
 • Magdalena Jeka
 • Katarzyna Rambiert
 1. Darzlubie
 • Paulina Szymańska
 • Julia Szymańska
 • Andżelika Mach

Spotkanie uświetniły występy uczniów :

 1. Szkoły Podstawowej w Darzlubiu ? Karol Gojke
 2. Szkoły Podstawowej w Leśniewie ? Marta Byczk
 3. Szkoły Podstawowej w Celbowie ? Anna Gross
 4. Szkoły Podstawowej w Swarzewie ? Lidia Boszke

oraz z Gimnazjum w :

 1. Darzlubiu ? Karolina Czapp
 2. Żelistrzewie ? Natalia Rojac
 3. Starzynie ? Andżelika Czerwionka

Na koniec spotkania Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk złożył wyróżnionym uczniom gratulacje i życzenia powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim zebranym życzenia spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content