Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Podsumowanie XVI gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent….. edycja 2017

Podsumowanie XVI gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent….. edycja 2017

W dniu 20 czerwca 2017 r. w Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się podsumowanie XVI edycji gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum? oraz trzeciej edycji ?Najlepszy Uczeń klasy VI Szkoły Podstawowej ? – Gminy Puck za rok szkolny 2016 ? 2017.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Puck ? Wójt Gminy Puck ? Tadeusz Puszkarczuk, Przewodnicząca Rady Gminy Puck ? Pani Anna Pomieczyńska, Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Gminy ? Przemysław Grandicki, Dyrektor OKSiT w Gminie Puck ? Jan Dettlaff, Dyrektor i Gł. Księgowa ZOPO w Gminie Puck, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy , Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Pan Tomasz Lewicki oraz nauczyciele i Rodzice wyróżnionych uczniów.

Do konkursu Szkoły wytypowały uczniów, którzy otrzymali wzorową ocenę ze sprawowania, uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole, wykazali bardzo dobrą znajomość języków obcych oraz posiadają znaczące osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, osiągnięcia plastyczne, muzyczne, literackie, sportowe oraz były zaangażowane w pracę wolontariatu, samorządu szkolnego i lokalnego.

Więcej zdjęć na www.kaszuby24.pl

W uznaniu całokształtu osiągnięć nagrody Wójta Gminy Puck otrzymali:
W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

  1. Żelistrzewo ? Stanisław Anisimowicz
  2. Mrzezino ? Paulina Gappa
  3. Starzyno ? Karolina Miotk
  4. Darzlubie ? Karolina Korthals
  5. Gnieżdżewo ? Adam Kohnke
  6. Łebcz ? Martyna Nadolska
  7. Leśniewo ? Nikola Potrykus
  8. Połchowo ? Hanna Klaus
  9. Strzelno ? Bartosz Dettlaff
  10. Rekowo G. ? Zuzanna Krawczyk
  11. Swarzewo ? Kinga Milosch
  12. Połczyno ? Piotr Lesnau
  13. Werblinia ? Izabela Jeka
  14. Mieroszyno ? Wiktoria Oberzig
  15. Celbowo ? Anna Gross

W KATEGORII GIMNAZJUM:

  1. Żelistrzewo
  • Daria Nadrowska
  • Martyna Klaus
  • Weronika Borowicka
  1. Mrzezino
  • Nikola Samp
  • Lucyna Hinc
  • Nikola Lezner
  1. Starzyno
  • Oliwia Klebba
  • Magdalena Jeka
  • Katarzyna Rambiert
  1. Darzlubie
  • Paulina Szymańska
  • Julia Szymańska
  • Andżelika Mach

Spotkanie uświetniły występy uczniów :

  1. Szkoły Podstawowej w Darzlubiu ? Karol Gojke
  2. Szkoły Podstawowej w Leśniewie ? Marta Byczk
  3. Szkoły Podstawowej w Celbowie ? Anna Gross
  4. Szkoły Podstawowej w Swarzewie ? Lidia Boszke

oraz z Gimnazjum w :

  1. Darzlubiu ? Karolina Czapp
  2. Żelistrzewie ? Natalia Rojac
  3. Starzynie ? Andżelika Czerwionka

Na koniec spotkania Pan Wójt Gminy Puck Tadeusz Puszkarczuk złożył wyróżnionym uczniom gratulacje i życzenia powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim zebranym życzenia spokojnych i bezpiecznych wakacji.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content