• Edukacja
 • Podsumowanie XVIII edycji gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum?

Podsumowanie XVIII edycji gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum?

W dniu 18 czerwca 2019 r.  w Domu Kultury w Żelistrzewie odbyło się podsumowanie XVIII edycji gminnego konkursu ?Najlepszy absolwent gimnazjum? oraz czwartej edycji ?Najlepszy  Absolwent Szkoły Podstawowej ?   za rok szkolny 2018 ? 2019. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Gminy Puck ? Wójt Gminy Puck ? Tadeusz Puszkarczuk, Zastępca Wójta Gminy Puck ? Jerzy Tkaczyk, Przewodniczący Rady Gminy Puck ? Pan Adam Styn,  Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Gminy Puck? Przemysław Grandicki, Dyrektor ZOPO w Gminie Puck ? Barbara Miłkowska, Dyrektorzy Szkół z terenu Gminy , Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Pan Tomasz Lewicki oraz Nauczyciele i Rodzice wyróżnionych uczniów.   Uczniowie, których osiągnięcia uznano za najwyższe w Szkole Podstawowej i Gimnazjum  wyróżniają się: wzorową oceną ze sprawowania, uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole, wykazali bardzo dobrą znajomość języków obcych oraz posiadają znaczące osiągnięcia w konkursach przedmiotowych, osiągnięcia plastyczne, muzyczne, literackie, sportowe oraz byli zaangażowani w pracę na rzecz wolontariatu, samorządu szkolnego i środowiska lokalnego.

LAUREACI W KATEGORII SZKÓŁ PODSTAWOWYCH:

 1. Żelistrzewo ? Stanisław Anisimowicz Strzelno ? Bartosz Dettlaff
 2. Mrzezino ? Paulina Grubba Rekowo G. ? Zuzanna Krawczyk
 3. Starzyno ? Jakub Klebba                       Swarzewo ? Łukasz Bigott
 4. Darzlubie ? Piotr Szamocki Połczyno ? Martyna Boike
 5. Gnieżdżewo ? Agata Dettlaff Werblinia ? Izabela Jeka
 6. Łebcz ? Mateusz Helman                              Mieroszyno ? Kamil Szymański
 7. Leśniewo ? Arkadiusz Guth Celbowo ? Anna Gross
 8. Połchowo ? Maksymilian Kluszczyński

LAUREACI W KATEGORII GIMNAZJUM:

 1. Żelistrzewo ? Anna Laga ? Agata Sonnberg ? Jakub Świtkowski
 2. Mrzezino ? Wiktoria Skierawska ? Amelia Witt ? Sylwia Sonnberg
 3. Starzyno ? Angelika Ellwart ? Kamil Lubocki ? Amelia Priebe
 4. Darzlubie ? Oskar Dulik ? Tomasz Sołtysiak ? Kamila Zaklikowska

Całość spotkania uświetniły występy artystyczne uczniów ? piosenki, tańce oraz występ zespołu folklorystycznego  Modraki w języku kaszubskim.

Na koniec spotkania Wójt Gminy Puck wyróżnionym uczniom złożył gratulacje oraz życzenia powodzenia w dalszej edukacji, a wszystkim zebranym życzenia spokojnych i bezpiecznych wakacji.

GALERIA FOTO 

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content