Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Połczyno: Dzień Babci i Dziadka Punkcie Przedszkolnym ?Mały Twórca?

Połczyno: Dzień Babci i Dziadka Punkcie Przedszkolnym ?Mały Twórca?

Dnia 15.02.2016 r. w  Punkcie Przedszkolnym ?Mały Twórca? w Połczynie odbyła się pierwsza w historii uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, mali aktorzy zaprezentowali program artystyczny poświęcony swoim Babciom i Dziadkom, recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz zatańczyli ?Cha ? Chę dla Babci i Dziadka?. Były też konkursy w których uczestniczyli Dziadkowie ze swoimi wnukami, a które przyniosły dużo śmiechu wszystkim zebranym. Po inscenizacji dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły wszystkich przybyłych gości na tort oraz słodki poczęstunek.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6251954160507431681]

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content