Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • PÓŁKOLONIE PLASTYCZNE 18-22 lipca na terenie Osady Łowców Fok zostają odwołane!

PÓŁKOLONIE PLASTYCZNE 18-22 lipca na terenie Osady Łowców Fok zostają odwołane!

Z powodu choroby prowadzącej PÓŁKOLONIE PLASTYCZNE, które miały odbywać się w terminie 18-22 lipca na terenie Osady Łowców Fok zostają odwołane. Zajęcia otrzymają nowy sierpniowy termin.

Półkolonie 25-29 lipca odbędą się zgodnie z planem

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content