• Gmina
  • Ukraina
  • Pomorska Izbia Adwokacka w Gdańsku pomaga Ukrainie

Pomorska Izbia Adwokacka w Gdańsku pomaga Ukrainie

Uprzejmie informujemy,  iż ramach akcji Ukrainie Adwokatura (UA) w Pomorskiej Izbie Adwokackiej  w Gdańsku powstało Centrum Pomocy ? nr telefonu  609 187 900, w którym  są pełnione dyżury w godzinach 9-20.  Osoby potrzebujące pomocy (obywateli Ukrainy uciekających przed działaniami wojennymi)  prosimy o kontakt pod tym numerem w celu przekierowania do adwokata udzielającego pomocy. Zapewniamy tłumaczy. W przypadku gdy telefon nie zostanie odebrany ? oddzwonimy, nie ma konieczności ponawiana telefonu.

Prosimy o udostępnianie niniejszej informacji. Pomoc prawna jest udzielana nieodpłatnie.

Pomagamy!

Pomorska Izba Adwokacka w Gdańsku

***

??????? ???? ?? ??????!

????????????, ?? ? ?????? ??????????? ????? ??????????? ??? ???????? (???. Ukrainie Adwokatura (UA)) ??????????? ???????????? ?????? ? ???????? ???????? ????? ???????? ? ????? ????????: 609 187 900. ??? ??? ?????? ????????? ???????? ??? 9.00 ?? 20.00. ????, ??? ???????? ???????? ??????? ?????????????? ?? ??? ???????, ??? ??? ???????? ? ?????????, ???? ????? ???????? ????????. ??????? ??????? ????????????. ???? ??????? ?? ?????????? – ?? ??? ????????????, ?? ???????? ???????????? ????????. ???????? ???????? ????????? ???????????.

?????????, ???? ?????, ?? ??????????.

?? ???????????!

????????? ??????????? ?????? ? ????????

do pobrania: informacja o pomocy prawnej PDF

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content