Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków informuje…

Pomorski Wojewódzki Konserwator Zabytków – zgoda na prowadzenie badań archeologicznych w Rekowie Górnym.
pwkz-rekowo-gorne_01 pwkz-rekowo-gorne_02 pwkz-rekowo-gorne_03

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content