Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • [FOTO] III miejsce dla Brudzewa na Samorządo-Diecezjalnych Dożynkach w Starym Polu

[FOTO] III miejsce dla Brudzewa na Samorządo-Diecezjalnych Dożynkach w Starym Polu

W tym roku na Samorządowo-Diecezjalnych Dożynkach w Starym Polu Gminę Puck reprezentowały dwa sołectwa: Brudzewo i Celbowo. Wieńce obu wsi stanęły do Wojewódzkiego Konkursu Na Wieniec Dożynkowy. Pierwszą nagrodę otrzymał wieniec z Gorzyna powiat słupski, drugą wieniec z miejscowości Rąb powiat kartuski, trzecią nagrodę- talon na kwotę 500zł na zakupy w Lubianie otrzymał wieniec z Brudzewa.

Mariola Parchem OKSiT Puck

film na TVP 

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6059336593756614817]

————————————————————————————————————————

Samorządowo-Diecezjalne Dożynki Województwa Pomorskiego odbędą się 14 września 2014 r. Starym Polu. Świętowanie rozpocznie się mszą święta na terenie oddziału Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Uroczystości zakończą koncerty zespołów Aram i Trabanda.

Święto plonów rozpocznie o godz. 11.00 uroczysta msza święta w intencji rolników. W programie święta zaplanowano ogłoszenie wyników konkursu na wieniec dożynkowy. Uroczystości dożynkowe towarzyszą Jesiennym Targom Rolniczym ? dwudniowemu wydarzeniu, które stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń oraz uzyskania wiedzy o technologiach stosowanych w produkcji rolnej.

?

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content