Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Powiadomienie o zamknięciu przejazdów w Żelistrzewie i Gnieżdżewie w dniach 22-30.04.2014

Powiadomienie o zamknięciu przejazdów w Żelistrzewie i Gnieżdżewie w dniach 22-30.04.2014

powiadomienie dot. zamknięcia przejazdu (ul. Dworcowa, Gnieżdżewo) 24.04 – 30.04 – pobierz

powiadomienie dot. zamknięcia przejazdu (ul. Kasztanowa, Żelistrzewo) 22.04 – 30.04 – pobierz

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content