Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Powstał nowy klub kręglarski pn. OKSIT Gmina Puck

Od nowego sezonu 2015/2016 roku powstał nowy klub kręglarski  pn. OKSIT Gmina Puck. W dniu 26 06.2015r. otrzymał licencję klubową nr 31/KK/2015 uprawniającą do udziału we współzawodnictwie sportowym w sporcie kręglarskim. Klub swoje rozgrywki postanowił rozpocząć  od gry w pierwszej lidze kręglarskiej sekcją seniorów. Dzięki uprzejmości  i współpracy z Dyrektorem Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Pucku mecze ligowe oraz pucharowe rozgrywane będą na pobliskiej kręgielni. Należy podkreślić, iż w najbliższym czasie pragniemy rozszerzyć swoją działalność o sekcje kręglarstwa klasycznego dzieci i młodzieży i zachęcić tym samym do uprawiania tej dyscypliny sportu. Wszelkie informacje na temat treningów, zawodów oraz naborów będą sukcesywnie publikowane na stronie Gminy Puck oraz OKSIT Puck.

Michał Rohda

 

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6190731410046280897]

licencja

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content