Powszechna nauka pływania ? edycja 2017

Dnia 11 stycznia 2018 r. na basenie w Cetniewie odbyło się podsumowanie gminnego programu ?Powszechna nauka pływania ? edycja 2017?.

W tej edycji uczestniczyło łącznie 29 uczniów klas V Szkoły Podstawowej z Darzlubia i Połchowa. Podczas realizacji programu zrealizowano 30 godzin na basenie w okresie od lutego do grudnia 2017 r.

W dniu 11 stycznia 2018 r. odbył się sprawdzian nabytych umiejętności oraz niektórzy uczestnicy zdali egzamin na kartę pływacką.

Uczniowie, którzy udzielali informacji na temat ?Powszechnej nauki pływania ? edycja 2017?:

– Dawid Janusch-uczeń Szkoły Podstawowej w Połchowie,

– Nadia Kirszling-uczennica Szkoły Podstawowej w Darzlubiu.