Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Pożegnanie dyrektora SP Darzlubie

25 stycznia 2018 roku.
Po 41 latach pracy pani Krystyna Gierwatowska – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Maksymiliana Wilandta w Darzlubiu zakończyła pracę zawodową. Od ponad 11 lat pełniła fukncję dyrektora w Zespole Szkół w Darzlubiu (dzisiaj Szkoła Podstawowa im. Maksymiliana Wilandta w Darzlubiu).
Z tej okazji uczniowie i pracownicy placówki przygotowali uroczystość pożegnania Pani Dyrektor. Na galę przybyli przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół z Gminy Puck, rodzina patrona szkoły oraz przedstawiciele wielu instytucji z którymi współpracowała Pani Gierwatowska.
Podsumowano dorobek zawodowy Pani Krystyny. Uczniowie i nauczycieli wyrazili swoją wdzięczność prezentując spektakl. Całe pożegnanie odbyło się w atmosferze wspomnień i wzruszeń.

Dyrektor SP Darzlubie Sławomir Stromski

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content