Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • GOPS
  • Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 ? 2020 (podprogram 2016)

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 ? 2020 (podprogram 2016)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku od lutego 2017 r. rozpoczął współpracę ze Związkiem Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście w zakresie realizacji dostawy żywności oraz działań towarzyszących w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 ? (Podprogram 2016) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Dystrybucja w postaci paczek żywnościowych, prowadzona będzie wśród osób najbardziej potrzebujących.

W Podprogramie 2016 z pomocy skorzysta 350 osób. Dystrybucją w postaci paczek żywnościowych zajmują się pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku. Przy rozładunku pomagają Ochotnicy z Straży Pożarnych z terenu Gminy Puck  .

W ramach Programu planowane są działania towarzyszące dla uczestników. Prowadzone będą w formie warsztatów dietetyczno ? kulinarnych.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 ? 2020 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content