Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 ? 2020 (podprogram 2016)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Pucku od lutego 2017 r. rozpoczął współpracę ze Związkiem Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście w zakresie realizacji dostawy żywności oraz działań towarzyszących w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 ? (Podprogram 2016) współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Dystrybucja w postaci paczek żywnościowych, prowadzona będzie wśród osób najbardziej potrzebujących.

W Podprogramie 2016 z pomocy skorzysta 350 osób. Dystrybucją w postaci paczek żywnościowych zajmują się pracownicy socjalni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku. Przy rozładunku pomagają Ochotnicy z Straży Pożarnych z terenu Gminy Puck  .

W ramach Programu planowane są działania towarzyszące dla uczestników. Prowadzone będą w formie warsztatów dietetyczno ? kulinarnych.

Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014 ? 2020 jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: