Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Projekt Bożonarodzeniowy Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki z Gorey.PL Polish Cultural Association

Projekt Bożonarodzeniowy Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki z Gorey.PL Polish Cultural Association

Jest się czym chwalić! ?

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck nawiązał współpracę z Gorey.PL ? Polish Cultural Association ? Stowarzyszeniem, działającym w południowo-wschodniej części Irlandii, które ma na celu m.in. propagowanie polskiej kultury, języka, historii, turystyki i sportu w Polsce i Irlandii. Poprzez organizowanie różnego rodzaju imprez, festiwali związanych z polską kulturą Stowarzyszenie Gorey.PL kształtuje pozytywny wizerunek Polaków oraz przyczynia się do integracji polsko-irlandzkiej.

Dzięki nawiązaniu współpracy ze Stowarzyszeniem, OKSiT-owi udało się wziąć udział w wyjątkowym projekcie związanym z tradycjami Bożego Narodzenia w różnych regionach Polski.

Do przedsięwzięcia zostały zaproszone różne podmioty z całego kraju promujące lokalną kulturę i tradycję. Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck przy współpracy z portalem informacyjnym Kaszuby24 miał zaszczyt zaprezentować tradycje bożonarodzeniowe spotykane u nas ? na Kaszubach! ?

Szczególne podziękowania należą się Wiesławie Roszman-Selin, która reprezentowała Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki i nasz piękny region w całym przedsięwzięciu.

W ramach projektu, Stowarzyszenie Gorey.PL opublikowało 5 filmów, które możemy obejrzeć na ich facebookowym fanpage?u Gorey.PL ? Polish Cultural Association.

Serdecznie zachęcamy do obejrzenia rezultatów tej współpracy!

Wiktoria Gaffke, Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content