Ułatwienia dostępu

Search
Close this search box.

Prosimy o dużą czujność

W związku z sygnałami pochodzącymi od naszych mieszkańców, a dotyczącymi przedstawicieli oferujących dofinansowanie do zakupu instalacji fotowoltaicznych oraz wymiany źródła ciepła, którzy powołują się na współpracę z Gminą Puck, uprzejmie informujemy, że takiego pełnomocnictwa nikomu nie udzielono.

Prosimy o dużą czujność w kontaktach z firmami zewnętrznymi powołującymi się na rekomendację Urzędu Gminy w Pucku.

Mieszkańcy gminy, którzy chcieliby skorzystać z Programu Czyste Powietrze mogą skontaktować się z pracownikami urzędu gminy Puck. W tym celu należy za pośrednictwem strony internetowej bip.gmina.puck.pl umówić się na spotkanie wybierając dogodny dla siebie termin.

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: