Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Przebudowa budynku WDK w Żelistrzewie

?Przebudowa budynku Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie? Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania ?Odnowa i Rozwój Wsi? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013?
?Przebudowa budynku Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie? Inwestycja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 413 ?Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju? w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania ?Odnowa i Rozwój Wsi? objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013?  Całość inwestycji wynosi 1 418 215 zł.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content