Przedstawiciele gmin województwa pomorskiego zachęcają rolników do udziału w odbywającym się właśnie Powszechnym Spisie Rolnym

Przedstawiciele gmin województwa pomorskiego zachęcają rolników do udziału w odbywającym się właśnie Powszechnym Spisie Rolnym, który jest obowiązkowy. Podstawową i najwygodniejszą formą udziału jest wypełnienie formularza elektronicznego na http://spisrolny.gov.pl.

Przedstawiciele gmin województwa pomorskiego zachęcają rolników do udziału w odbywającym się właśnie Powszechnym Spisie Rolnym, który jest obowiązkowy. Podstawową i najwygodniejszą formą udziału jest wypełnienie formularza elektronicznego na http://spisrolny.gov.pl. W nagraniu wzięli udział przedstawiciele gmin: Urząd Gminy Linia, Gmina Człuchów, Gniew – miasto z charakterem, Gmina Słupsk, Gmina Miastko, Dzieje się w Gminie Pszczółki, Gmina Nowy Dwór Gdański, Miasto i Gmina Prabuty, Gmina Kobylnica, Gmina Lichnowy, Gmina Przywidz.#LiczySięRolnictwo #spisrolny #pomorskie #gminy

Opublikowany przez Urząd Statystyczny w Gdańsku Wtorek, 13 października 2020

Wybierz interesujący układ