Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Przerwa w dostawie wody

Urząd  Gminy  Puck  informuje, że  dnia:  18 listopada  2020r. (ŚRODA) w  godzinach:   1100 – 1400 w miejscowościach: SMOLNO, MRZEZINO, Żelistrzewo, Rzucewo.  Może  nastąpić  przerwa   w  dostawie   wody.

Za utrudnienia przepraszamy.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content