Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Przerwa w dostawie wody 

Przerwa w dostawie wody 

Urząd  Gminy  puck informuje, że  dnia  28 kwietnia 2021 r. (środa) w  godzinach   1000 – 1300 w miejscowości Połczyno

nastąpi    przerwa   w  dostawie   wody 

utrudnienia wynikają z konieczności PRZEPROWADZENIA PRAC KONSERWACYJNYCH W STACJI UZDATNIANIA WODY

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content