Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Przerwa w dostawie wody

Urząd  Gminy  puck

 informuje,

że  dnia  5 listopada  2020r. (czwartek)

w  godzinach   1000 – 1200

w miejscowościach żelistrzewo, Rzucewo, błądzikowo

nastąpi    przerwa   w  dostawie   wody

 

Za utrudnienia przepraszamy

 

,

.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content