Przerwy w dostawie energii elektrycznej Komunikaty !

Na numer pogotowia energetycznego 991 dzwoni znaczna liczba klientów naszej Gminy Puck. Mimo iż spółka dysponuje łącznie 600 liniami telefonicznymi w dwóch centrach zgłoszeniowych, czas oczekiwania na przyjęcie zgłoszenia może znacząco się wydłużyć. 
W ciągu godziny numer zgłoszeniowy wybiera nawet 12 tys. klientów (ok. 200 osób na minutę). Uwaga – w wykazach odnotowywane są napływające informacje o awariach na liniach niskiego napięcia, stąd liczba zdarzeń na mapie może być znacząco większa niż np. wczoraj, przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby odbiorców pozbawionych zasilania.

Aby sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące bieżących przerw w dostawie energii elektrycznej – wejdz na www.energa-operator.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content