Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Przerwy w dostawie energii elektrycznej Komunikaty !

Na numer pogotowia energetycznego 991 dzwoni znaczna liczba klientów naszej Gminy Puck. Mimo iż spółka dysponuje łącznie 600 liniami telefonicznymi w dwóch centrach zgłoszeniowych, czas oczekiwania na przyjęcie zgłoszenia może znacząco się wydłużyć. 
W ciągu godziny numer zgłoszeniowy wybiera nawet 12 tys. klientów (ok. 200 osób na minutę). Uwaga – w wykazach odnotowywane są napływające informacje o awariach na liniach niskiego napięcia, stąd liczba zdarzeń na mapie może być znacząco większa niż np. wczoraj, przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby odbiorców pozbawionych zasilania.

Aby sprawdzić szczegółowe informacje dotyczące bieżących przerw w dostawie energii elektrycznej – wejdz na www.energa-operator.pl

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content