PUNKT INFORMACYJNO ? KONSULTACYJNY  PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE.

Od dnia 25 maja 2021 r. w Gminie Puck zostanie uruchomiony punkt informacyjno ? konsultacyjny Programu Czyste Powietrze.

Pracownicy Urzędu udzielą Mieszkańcom Gminy informacji na temat Programu i niezbędnych dokumentów, pomogą wypełnić i złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Punkt konsultacyjny będzie przyjmował interesantów w następujących godzinach:

Wtorek 1000 ? 1400

Środa    1000 ? 1400

Czwartek 1000 ? 1600

Przed przybyciem do Urzędu prosimy o dokonanie rezerwacji kolejki pod adresem http://bip.gmina.puck.pl/rezerwacja. Prosimy o podanie niezbędnych danych, wybór wydziału ? Program Czyste Powietrze, wybór daty oraz godziny wizyty w Urzędzie.

Ze względu na duże zainteresowanie Programem, dokonanie wcześniejszej rezerwacji jest obowiązkowe.