Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • EKO
  • banereko
  • PUNKT INFORMACYJNO ? KONSULTACYJNY  PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE.

PUNKT INFORMACYJNO ? KONSULTACYJNY  PROGRAMU CZYSTE POWIETRZE.

Od dnia 25 maja 2021 r. w Gminie Puck zostanie uruchomiony punkt informacyjno ? konsultacyjny Programu Czyste Powietrze.

Pracownicy Urzędu udzielą Mieszkańcom Gminy informacji na temat Programu i niezbędnych dokumentów, pomogą wypełnić i złożyć wniosek o dofinansowanie w ramach Programu Czyste Powietrze do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

 

Punkt konsultacyjny będzie przyjmował interesantów w następujących godzinach:

 

Wtorek 1000 ? 1400

Środa    1000 ? 1400

Czwartek 1000 ? 1600

 

Przed przybyciem do Urzędu prosimy o dokonanie rezerwacji kolejki pod adresem http://bip.gmina.puck.pl/rezerwacja. Prosimy o podanie niezbędnych danych, wybór wydziału ? Program Czyste Powietrze, wybór daty oraz godziny wizyty w Urzędzie.

 

Ze względu na duże zainteresowanie Programem, dokonanie wcześniejszej rezerwacji jest obowiązkowe.

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content