Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Q&A Programu Czyste Powietrze

W imieniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i gospodarki Wodnej w Gdańsku zapraszamy na transmisję Q&A: Wszystko co chciałeś wiedzieć o programie Czyste Powietrze, ale do tej pory bałeś się zapytać!

?Wyjaśnimy szczegóły.
?Przypomnimy zmiany w programie.
?Powiemy o nowościach.
?Odpowiemy na wszelkie pytania.

Nasi eksperci:

??????? ?????? ? szefowa programu Czyste Powietrze w WFOŚiGW w Gdańsku. O programie wie wszystko, zna każdy szczegół. I co ważne, zawiłe sprawy przekłada na prosty, zrozumiały język.

?????? ??????????? ? szef naszych doradców energetycznych. Przekonuje i namawia od lat, aby wymieniać stare kotły na nowoczesne źródła ciepła. Doradza i wspiera wnioskodawców Czystego Powietrza, bo bardzo mu zależy, aby jakość powietrza w naszym regionie radykalnie się poprawiła.

?Kiedy? 28 lutego 2022 ?godz. 14:00

?Gdzie? Na profilu facebookowym WFOŚiGW oraz na naszym kanale YT ? https://www.youtube.com/watch?v=bfQQEBJidhQ

Czekamy na pytania do ekspertów!
Można je przesyłać na emaila: promocja@wfos.gdansk.pl
lub zamieszczać w trakcie transmisji jako komentarze.

Do zobaczenia!

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content