Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Rekowo Górne: Kiermasz Świąteczny w SP

Rekowo Górne: Kiermasz Świąteczny w SP

23 marca 2018r., jak co roku, został zorganizowany przepiękny kiermasz ozdób świątecznych. Wszyscy, którzy nas odwiedzili mieli okazję zobaczyć przedstawienie pt. „Paź Królowej i Blee”, a po nim zaopatrzyć się w cudowne, fantastyczne ozdoby. Dziękuję wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowanie ozdób.

To fantastyczne przeżycie, gdy widzi się zadowolenie rodziców podczas oglądania swoich pociech, a także kupujących: zające, kury, kurczaki i stroików, które będą ozdabiały nasze świąteczne stoły.

Beata Mieczkowska

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content