• Edukacja
  • Rekrutacja do Domu seniora w Celbowie

Rekrutacja do Domu seniora w Celbowie

Już niebawem rozpocznie się rekrutacja  seniorów do Dziennego Domu Pobytu w Celbowie.  Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Puck, którzy ukończyli 60 rok życia do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pucku. Pracownik socjalny przeprowadzi wywiad środowiskowy oraz wyda niezbędną decyzję do skierowania na zajęcia w Dziennym Domu Pobytu w Celbowie.

 

Na stronie internetowej www.gmina.puck.pl zostanie zamieszczony regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz dokumenty rekrutacyjne. Dokumenty należy składać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku. Pierwszy nabór – przyjmowanie wniosków odbędzie się w okresie od 15 do 31 sierpnia 2021 r.

 

Zajęcia w Dziennym Domu Pobytu odbywać się będą od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8-16. Uczestnicy będą mieli zapewnione wyżywienie, zajęcia opiekuńcze, rehabilitacyjne i edukacyjne.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Skip to content