Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Edukacja
  • Rekrutacja do Domu seniora w Celbowie

Rekrutacja do Domu seniora w Celbowie

Już niebawem rozpocznie się rekrutacja  seniorów do Dziennego Domu Pobytu w Celbowie.  Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców Gminy Puck, którzy ukończyli 60 rok życia do kontaktu z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Pucku. Pracownik socjalny przeprowadzi wywiad środowiskowy oraz wyda niezbędną decyzję do skierowania na zajęcia w Dziennym Domu Pobytu w Celbowie.

 

Na stronie internetowej www.gmina.puck.pl zostanie zamieszczony regulamin rekrutacji i uczestnictwa oraz dokumenty rekrutacyjne. Dokumenty należy składać do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pucku. Pierwszy nabór – przyjmowanie wniosków odbędzie się w okresie od 15 do 31 sierpnia 2021 r.

 

Zajęcia w Dziennym Domu Pobytu odbywać się będą od poniedziałku do piątku
w godzinach od 8-16. Uczestnicy będą mieli zapewnione wyżywienie, zajęcia opiekuńcze, rehabilitacyjne i edukacyjne.

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content