Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Wieczór Bożonarodzeniowy i XIX Spotkanie Rodzin Muzykujących

Dnia 15 grudnia 2013 roku,  w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się ?Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck?. Program imprezy obejmował: podsumowanie roku sportowego w Gminie Puck, wernisaż prac członków Koła Artystycznej Działalności Twórczej z Żelistrzewa oraz XIX Spotkanie Rodzin Muzykujących.

Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck.

Więcej informacji i zdjęć na strone www.oksitpuck.pl relacja video została przeprowadzona również przez www.tv.polwysep.pl

[shashin type=”photo” id=”1919,1918,1929,1922,1923,1924,1965,1968,1971,1969,1956,1953″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]

 

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content