Wieczór Bożonarodzeniowy i XIX Spotkanie Rodzin Muzykujących

Dnia 15 grudnia 2013 roku,  w sali Wiejskiego Domu Kultury w Żelistrzewie odbył się ?Wieczór Bożonarodzeniowy Gminy Puck?. Program imprezy obejmował: podsumowanie roku sportowego w Gminie Puck, wernisaż prac członków Koła Artystycznej Działalności Twórczej z Żelistrzewa oraz XIX Spotkanie Rodzin Muzykujących.

Organizatorem spotkania był Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki  w Gminie Puck.

Więcej informacji i zdjęć na strone www.oksitpuck.pl relacja video została przeprowadzona również przez www.tv.polwysep.pl

[shashin type=”photo” id=”1919,1918,1929,1922,1923,1924,1965,1968,1971,1969,1956,1953″ size=”small” columns=”max” order=”user” position=”center”]