Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Relacja z poboru krwi w Połchowie – 14.11.2015r.

Dnia 14 listopada b.r. odbył się Honorowy Pobór Krwi zorganizowany przez Kaszubski Klub HDK PCK w Połchowie. Jak poinformował nas prezes klubu Pan Marcin Sikora który jako ostatni oddał krew, akcja odbyła się w przemiłej atmosferze, chętnych do oddania krwi było 40 osób. Większość osób oddała krew, i po wszystkim otrzymali standardowy posiłek regeneracyjny oraz upominek jakim była nadmuchiwana piłka. W Połchowie był to nasz ostatni pobór krwi w tym roku, dziś oddano około 16 litrów krwi, a od początku roku około 150 litrów. Jestem dumny z naszych krwiodawców i myślę że rok 2015 skończymy z wynikiem oddanej krwi 160 litrów – dodał Pan Sikora.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6217367031258208193]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content