Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Remont ulicy Młyńskiej w Gnieżdżewie

Remont ulicy Młyńskiej w Gnieżdżewie:

Nawierzchnia z mieszanki mineralno?asfaltowej, dług. 240 m (822 m2)
Wykonawca firma KRUSZYWO Sp. z o. o. z Linii
Koszt inwestycji 61.251,- zł brutto

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content