Search
Close this search box.

Remont nawierzchni ścieżki rowerowej na odcinku Gnieżdżewo Radoszewo w ramach projektu ?Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślana Trasa Rowerowa R9 ? Partnerstwo Gminy Puck? wraz z ?Przebudową zjazdu z drogi powiatowej nr 1506G na drogę wewnętrzną ul. Królewską w Łebczu?.

Gmina Puck podpisała umowę na zadanie: ?Remont nawierzchni ścieżki rowerowej na odcinku Gnieżdżewo ? Radoszewo? w ramach projektu ?Pomorskie Trasy Rowerowe o znaczeniu międzynarodowym R10 i Wiślana Trasa Rowerowa R9 ? Partnerstwo Gminy Puck? wraz z ?Przebudową zjazdu z drogi powiatowej nr 1506G na drogę wewnętrzną ul. Królewską w Łebczu?.

Przedmiot zamówienia obejmuje m.in. wykonanie:

1) nowej nawierzchni z betonu asfaltowego na istniejącej ścieżce rowerowej wraz z robotami towarzyszącymi ? 20 620 m2;

2) nowej nawierzchni z kostki betonowej ?8? ca 135 m2 oraz nawierzchni chodnika z kostki betonowej ?8? ca 23 m2

Wykonawcą robót jest firma ?POL-DRÓG DRAWSKO POMORSKIE S.A.?

Prace trwać będą od 18 do 30 czerwca 2020 r. Koszt zadania wynosi ponad 1,7 mln zł.

 

Otwiera się w nowym oknie

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty: