Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Rozbudowa szkoły w Łebczu

Inwestycja w Łebczu realizowana jest zgodnie z harmonogramem, a nawet nieco go wyprzedza. Korzystając z nieobecności uczniów w szkole, spowodowanej pandemią wirusa SARS CoV 2, inwestor wraz z wykonawcą podjęli decyzję o wykonaniu części robót na terenie zamkniętego budynku szkoły tj. wymurowano ściany wewnętrzne i przygotowano gabinet dyrektora. Obecnie trwają również w obiekcie prace hydrauliczne, a także została ocieplona część przedszkolna. Należy spodziewać się, że dzięki doskonałej pogodzie dalsze prace będą postępowały w podobnym tempie. Zgodnie z założonym harmonogramem, budynek szkoły podstawowej w Łebczu powinien zostać oddany do użytku w czerwcu 2021

GALERIA

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content