Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck
  • Gmina
  • Mieszkańcy
  • Rozdali jabłka w Połchowie, 20 ton owoców trafiło do gminy Puck

Rozdali jabłka w Połchowie, 20 ton owoców trafiło do gminy Puck

Dnia 12 czerwca rozdaliśmy kolejne 20 ton jabłek. Dzięki współpracy m.in. z radnymi Gminy Puck, wiejskimi klubami, strażakami, policjantami, ratownikami, klubami HDK, szkołami, przedszkolami, sołtysami, firmą Carlsson Drewno, członkami zarządu Kaszubskiego Klubu HDK i wolontariuszami z gimnazjum Krzysztofem Sikora i Jolantą Kaczykowską na tej i poprzednich akcjach  jabłuszka rozeszły się w ciągu kilku godzin. Jabłka rozdysponowano wśród szkół m.in. w Połchowie, Rekowie Górnym, Mrzezinie, Żelistrzewie itd.) trafiły do dzieci objętych pomocą świetlicy socjoterapeutycznej i dzieci, które otrzymują pomoc. Owoce trafiły również do mieszkańców, rodzin wielodzietnych, puckiego hospicjum i do najbardziej potrzebujących. Jabłuszka pozyskaliśmy dzięki współpracy z Okręgowym odziałem PCK w Gdańsku. Była to nasza kolejna taka akcji i prawdopodobnie ostatnia w tym roku. Oczywiście jak będą możliwości po wakacjach to na pewno powtórzymy akcję. Do tej pory pozyskaliśmy i rozdaliśmy około 120 ton jabłek. W imieniu całego zarządu Kaszubskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK z Połchowa DZIĘKUJĘ ZA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ pozdrawiam Marcin Sikora prezes klubu.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6160285871636073137]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content