• Mieszkańcy

Rozdali jabłka w Połchowie, 20 ton owoców trafiło do gminy Puck

Dnia 12 czerwca rozdaliśmy kolejne 20 ton jabłek. Dzięki współpracy m.in. z radnymi Gminy Puck, wiejskimi klubami, strażakami, policjantami, ratownikami, klubami HDK, szkołami, przedszkolami, sołtysami, firmą Carlsson Drewno, członkami zarządu Kaszubskiego Klubu HDK i wolontariuszami z gimnazjum Krzysztofem Sikora i Jolantą Kaczykowską na tej i poprzednich akcjach  jabłuszka rozeszły się w ciągu kilku godzin. Jabłka rozdysponowano wśród szkół m.in. w Połchowie, Rekowie Górnym, Mrzezinie, Żelistrzewie itd.) trafiły do dzieci objętych pomocą świetlicy socjoterapeutycznej i dzieci, które otrzymują pomoc. Owoce trafiły również do mieszkańców, rodzin wielodzietnych, puckiego hospicjum i do najbardziej potrzebujących. Jabłuszka pozyskaliśmy dzięki współpracy z Okręgowym odziałem PCK w Gdańsku. Była to nasza kolejna taka akcji i prawdopodobnie ostatnia w tym roku. Oczywiście jak będą możliwości po wakacjach to na pewno powtórzymy akcję. Do tej pory pozyskaliśmy i rozdaliśmy około 120 ton jabłek. W imieniu całego zarządu Kaszubskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK z Połchowa DZIĘKUJĘ ZA OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ pozdrawiam Marcin Sikora prezes klubu.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6160285871636073137]