Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Rozdano 20 ton jabłek w gminie Puck

Ponad 20 ton jabłek rozdano 27 lutego 2015r. Organizatorek był Kaszubski Klub HDK PCK z Połchowa, który ściśle współpracuje z Pomorskim Okręgowym Oddziałem PCK w Gdańsku. Dzięki współpracy naszego klubu z innymi organizacjami, firmą Carlsson Drewno, radnymi Gminy Puck, sołtysami i Wiejskimi Klubami Kultury rozdaliśmy jabłka m.in. rodzinom wielodzietnym, szkołom, które mają dzieci objęte pomocą świetlicy socjoterapeutycznej i dzieci, które otrzymują pomoc z GOPS, oraz najuboższych mieszkańców ? podkreśla Marcin Sikora, prezes Kaszubskiego klubu, radny Gminy Puck.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6120824802328685153]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content