Kliknij aby wyświetlić Biuletyn Informacji Publicznej Urządu Gminy Puck

Rozdano TONĘ jabłek w Połchowie

Kolejne jabłuszka trafiły do Połchowa. Marcin Sikora Radny Gminy Puck który jest również prezesem Kaszubskiego Klubu HDK PCK w Połchowie przeprowadził akcję ?jabłka z PCK?. Dzięki pomocy Pana Piotra Płocke  i użyczeniu przyczepy przez Pana Piotra Ostrowskiego którzy są również mieszkańcami Połchowa. Pojechali na dwa samochody po jabłka do Gdyni. Prezes Gdyńskiego PCK Marek Olczykowski, który rozdawał dzisiaj jabłka bez mrugnięcia powiedział, bierzcie tyle ile wam się zmieści. Udało im się pomieścić aż tonę jabłek, z tego około 500 kg przekazali dzieciom do Szkoły Podstawowej w Połchowie, a resztę rozdali mieszkańcom Połchowa oraz przekazaliśmy do Wiejskiego Klubu Kultury w Połchowie. W tym roku jest to już druga taka akcja z jabłkami, którą przeprowadził Pan Sikora i jak zapewnia że nie ostatnia.

[mudslide:picasa,0,117146273307337437289,6106831856637606369]

Wprowadził:

Piotr Kropidłowski

Piotr Kropidłowski

Na skróty:

Polityka prywatności i pliki cookie

Używamy plików cookie, które mają na celu umożliwienie Ci korzystanie z serwisu w pełni. Pliki cookie wykorzystywane są także do personalizowania treści oraz reklam, dostarczania funkcji mediów społecznościowych, zbierania statystyk dotyczących korzystania z serwisu przez użytkowników. Możesz zaakceptować stosowanie wszystkich plików cookie lub dostosować zakres zgody do Twoich preferencji. Informacje o przetwarzaniu danych i plikach cookie znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

Skip to content